ÖVRIGT / Leksaker / Leksaksbil 14666244
nr 1466 6244
Leksaksbil
plåt, 1950-tal. Längd: 28, slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 9 maj 2022
kl 20:11:25
1.200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
Leksaksbil
nr 1466 6244
Leksaksbil
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 3.000 kr |
måndag 9 maj 2022 |